چاپ        ارسال به دوست

پیگیری مشکل کمبود آب شهرک صنعتی عباس آباد

در پی فرارسیدن فصل تابستان و تشدید مشکل کمبود آب، هیئت مدیره شهرک صنعتی عباس آباد،پرنیان، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران را به شهرک دعوت کرد.

پرنیان، مدیرعامل شرکت شهرکها؛ ریخته گر، مشاور مدیرعامل و چندتن از مسئولان شرکت شهرک های صنعتی استان تهران؛ شیرازی، معاون فرماندار پاکدشت، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شهرک و مدیر شهرک از حاضران این جلسه بودند.

در این جلسه، اعضای هیئت مدیره با برشمردن نامه های بی پاسخ و مذاکرات متعدد خود در برهه های متفاوت زمانی، از عدم اجرای مصوبات گله کردند و خواستار عزم جدی برای رفع این مشکل شدند.

در این جلسه، همچنین، به مشکلات متعدد و خسارات فراوانی که به خاطر کمبود آب بر صنعتگران تحمیل شده، اشاره شد و هیئت مدیره بر ضرورت تامین آب و رفع جدی این مشکل پافشاری کردند.

گفتنی ست؛ مشکل کمبود آب از مشکلات جدی شهرک صنعتی عباس آباد است که طی سال های اخیر بارها از سوی هیئت مدیره این شهرک در جلسات متعدد مطرح شده و شرکت خدماتی به منظور رفع این مشکل با ارگان های گوناگون مکاتبه کرده است. 

همچنین، در روزهای پایانی سال گذشته، نیز، شرکت خدماتی طی مکاتباتی نزدیکی فصل گرما و آغاز بحران آب را به شرکت شهرک های صنعتی استان تهران گوشزد کرده بود.

 


١٢:٢٧ - چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٦٢٦    /    تعداد نمایش : ١٥٦